• en
  • et
Anett Kontaveit

Hetkel WTA üksikmängija asetus 33.

Sponsorid

Olen väga tänulik kõigile toetajatele, kes usuvad minusse ja on  investeerinud minu arengusse alates ajast kui ma olin 12-aastane. Paljud minu toetajad on ise harrastus-tennisemängijad ja suured tennisesõbrad. Loodan, et pakun kõigile Teile tulevikus positiivseid emotsioone.

Baltic Workboats

BWB_logoAS Baltic Workboats on Saaremaal tegutsev alumiiniumist töölaevade disaini ja ehituse alal tegutsev laevatehas. Ettevõte loodi 1998. aastal. Ettevõte on peamiselt spetsialiseerunud alumiiniumist kiirete patrulllaevade tootmisele valdavalt politseile, piiri- ja rannavalvele, sõjaväele, ning pääste teenistustele.Veidi üle kümne tegutsemisaastaga on BWB tõusnud rahvusvahelisel turul kõrgelt tunnustatud laevatootjaks, konkureerides laevatehastega Hollandist, Saksamaalt ja Skandinaaviast.
BWB heast disainist ning kvaliteedist on saanud omaette kaubamärk, mis on taganud edu rahvusvahelistel laevaostu hangetel ning laevade müümisel erinevatesse Euroopa riikidesse alates Rootsist, Soomest, lõpetades Inglismaa ja Belgiaga.

Hotell Telegraaf

telegraafUNESCO kaitse all olevas Tallinna vanalinnas aadressil Vene tn 9 asuv suursugune ehitis rajati 1878. a Tallinna kaubanduspanga Revaler Handels-Bank tellimusel. Hoone, kus omal ajal asus Eesti Telegraafi keskjaam, on taastatud ja muudetud ainulaadseks Tallinna vanalinna luksuslikuks viietärnihotelliks.

Saarineni maja

saarinen_logokuld-copy-2Neoklassitsistlikus stiilis Tallinna üks kaunimaid kommertshooneid, mis valmis Soome staararhitekti Eliel Gottlieb Saarineni juhendamisel 1912. aastal esialgselt ehitatuna pangahooneks. Tänapäeval paiknevad hoones Eesti Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus, advokaadibürood, investeerimisfirmad, kirjastused, ja kauplused , sealhulgas legendaarne raamatupood Rahva Raamat.

Tallink

tallinkAS Tallink Grupp on reisilaevade operaatorfirma, mis esindab kaubamärki Tallink. Ettevõte pakub reisijate- ja kaubavedu liinidel Tallinn-Helsingi, Tallinn-Stockholm, Paldiski-Kapellskär, Helsingi-Rostock, Helsingi-Stockholm, Turu-Stockholm/Kapellskär ja Riia-Stockholm.

babolatBabolat

 

 

 

 

Alexela Group alexela_group_logo

Alexela Group OÜ on valdusfirma, mis koondab viimase paarikümne aasta jooksul ühtse omanikeringiga seotud ettevõtted ühtsesse struktuuri. Grupi eesmärk on luua lisaväärtust ettevõtete ühistele klientidele ning pakkuda mugavat teenust ka koduklientidele. Kuna kommunaalteenused moodustavad inimeste kodukuludest aina suurema osa, soovib Alexela olla ka tulevikus kompleksne teenusepakkuja, mis pakub tarbijatele elektrit, gaasi ja teisi vedelkütuseid. Meie lähiaastate strateegilised projektid on Paldiskisse LNG terminali rajamine, vedelgaasi autokütusena kasutamise suurendamine ning nii elektritootmise kui ka põlevkiviõli tootmise mahtude kasvatamine. Alexela Group OÜ kogukäive on üle 240 miljoni euro ning kontsern annab tööd enam kui  1500 inimesele.