• en
  • et

Uudised

Arhiiv

Kontaveit võitles vapralt, kuid pidi tunnistama Vandeweghe paremust

Kvalifikatsiooni viimases 64 Eeringis kaotanud, aga õnneliku kaotajana kõrgetasemelisel Madridi tenniseturniiril põhitabelisse pääsenud Anett Kontaveit (WTA 65) pidi avaringis tunnistama ameeriklanna CoCo Vandeweghe (WTA 22) paremust. Kontaveit kaotas tund ja 36 minutit kestnud tasavägise kohtumise 4/6, 6/7 (7).

Avasetis oli Kontaveidil Vandeweghe esimeses servigeimis kolm murdepalli, mida ta ei suutnud realiseerida ning kaotas seisul 3/3 hoopis enda servi. Teises setis oli eestlannal taas Vandeweghe esimeses servigeimis murdevõimalus, aga jälle ei õnnestunud tal seda ära kasutada.

Teine sett läks kiiresse lõppmängu, kus ameeriklanna asus 3:0 juhtima, kuid seejärel võitis Kontaveit kuus punkti järjest. Kahjuks ei suutnud Kontaveit settpalle realiseerida, seisul 6:5 servides tegi ta topeltvea. Vandeweghe vormistas võidu teisel matšpallil.

Hea servijana tuntud Vandeweghe lõi kohtumises üheksa serviässa, Kontaveit kaks. Topeltvigu kogunes mõlemal kolm. Mängitud punktidest võitis Kontaveit 73 ja Vandeweghe 82.

Kommentaare ei saa lisada

Tagasi blogisse