• en
  • et

Uudised

Arhiiv

Kontaveit seekord Madridi põhiturniirile ei pääsenud

Anett Kontaveit (WTA 65) 169 Eeosales esimest korda karjääri jooksul Madridis kõrgetasemelisel ligi 5,5 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiril. Kontaveit võitles vapralt, kuid põhitabelisse sel korral ei pääsenud.

Kvalifikatsiooniturniiri alustas ta eile kindla 6/3, 6/2 võiduga Julia Boserupi (WTA 87) üle. Teises ringis oli vastaseks 27aastane kolumbialanna Mariana Duque-Marino (WTA 98).

Esimeses setis võitsid kolmanda geimini mõlemad naised oma servid kindlalt. Mängu tõi pinget neljas geim, kus Kontaveit jõudis kahe murdepallini, kuid vastane suutis need kaitsta. Seevastu õnnestus Duque-Marinol murda eestlanna palling nii viiendas kui seitsmendas geimis ja 5/2 juhtima minna. Kontaveidil õnnestus küll vahet vähendada, aga esimene sett läks kolumbialannale 6/3.

Teine sett algas sarnaselt esimesele. Kontaveit võitles välja murdepallid, kuid ei suutnud neid realiseerida. Duque-Marino sai murdevõimaluse kuuendas geimis ja kasutas selle. Järgmises geimis õnnestus eestlannal kolmandal katsel servigeim murda ja mäng tasakaalustada, kuid kolumbialanna murdis uuesti ja eduka servigeimiga võitis ka teise seti 6/3.

Järgmisena alustab Kontaveit mainekat Rooma turniiri samuti kvalifikatsioonist.

Kommentaare ei saa lisada

Tagasi blogisse